Do i marrë postin Armand Dukës? Lorik Cana i befason të gjithë

Do i marrë postin Armand Dukës? Lorik Cana i befason të gjithë

21:39, 11/11/2017

Lorik Cana nuk e ka fshehur dëshirën që një ditë të drejtojë Kombëtaren shqiptare, por i ftuar sot në “Xing me Ermalin”, ai ka pranuar se synon edhe më shumë.

I pyetur nga moderatori Ermal Mamaqi nëse pas largimit ka ndërmend të bëhet trajner i Kombëtares…apo do të zëvendësojë Armand Dukën, presidentin e Federatës Shqiptare të Futbollit, Cana me përgjigjen e tij la të kuptohet se nuk ia ka vënë syrin ndonjërit prej këtyre pozicioneve, por në fund shtoi se kjo gjë edhe mund të ndodhë.

 “Sinqerisht jo… a mund të bëhem? Pse jo!”, u shpreh Cana.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco