FOTO/ ZYRTARE: Milani merr një vendim për fatin e Montellas

FOTO/ ZYRTARE: Milani merr një vendim për fatin e Montellas

10:06, 21/10/2017

Drejtori i Milanit Marco Fassone ka thënë se drejtuesit e klubit nuk do të marrin një vendim për largimin e Vincenzo Montellas nga posti i trajnerit.

Vincenzo Montella nuk do të shkarkohet nga posti i trajnerit në Milan.

‘Montella është zgjedhur nga ne dhe e ka gjithë besimin tonë’, ka deklaruar Fassone për “La Stampa”.

Montella është nën presion pas rezultateve të dobëta në Serie A dhe barazimin e fundit me AEK Athinën në Europa League.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>