VIDEO/ Kjo është gjëja më e çuditshme që keni parë, arbitri i tregon kartonin e kuq lojtarit të gabuar

VIDEO/ Kjo është gjëja më e çuditshme që keni parë, arbitri i tregon kartonin e kuq lojtarit të gabuar

22:56, 16/10/2017

Diçka mjaft interesante ka ndodhur në ndeshjen Lille-Troyes teksa arbitri ka akorduar penallti për një faull në zonë dhe ka treguar kartonin e kuq, por ja ka dhënë një lojtari që nuk kishte të bënte fare me faullin.

Kapitene i Lille i thotë që është ai që ka bërë ndërhyrjen, por arbitri nuk ndryshon vendim.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>