VIDEO/ Gazetarja shqiptare lë nam në trasmetim ‘live’

VIDEO/ Gazetarja shqiptare lë nam në trasmetim ‘live’

22:07, 16/10/2017

Tirana fitoi sot ndaj Shkumbinit në trasnfertë me rezultatin e thellë 0-6. Gjate prononcimit në fundin e ndeshjes së trajnerit brazilian Ze Maria, ka ndodhur një incident i vogël mes tij dhe gazetares së RTSH-së, Pejana Elezi.

Edhe pse në lidhje të drejtpërdrejtë, gazetarja sportive nuk e mbajti dot të qeshurën në momentin që trajneri i Tiranës përmendi fjalën “Despacito”. Më pas ky moment ka kaluar dhe intervista vijoji normalisht.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>