FOTO/ Interi fiton derbin, ‘plas’ gallata të rrjetet sociale. Të gjithë tallen me Milanin

FOTO/ Interi fiton derbin, ‘plas’ gallata të rrjetet sociale. Të gjithë tallen me Milanin

11:26, 16/10/2017

“Derby della Madonnina” i takoi Interit e cila në minutat e fundit të lojës mposhti Milanin me rezultatin 3-2.

Një fitore e bujshme e cila ka marrë jehonë të madhe jo vetëm nga shtypi italian por edhe ai ndërkombëtar, shkruan "Corrieredellosport", raporton SYRI.net.

Të gjithë e dimë sa shumë konkurrencë kanë dy skuadrat mes tyre dhe për këtë tifozët e Interit kanë filluar të tallen me rivalët kuqezinj.

Sigurisht që Icardi është “aktori” kryesor i cili me tre golat e tij mposhti i vetëm Milanin.

Shikoni reagimet e tyre në fotogalerinë më poshtë:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>