Pas humbjes, Bonucci në gjendje të rënduar psikologjike: Zhgënjim i madh...

Pas humbjes, Bonucci në gjendje të rënduar psikologjike: Zhgënjim i madh...

09:37, 16/10/2017

Kapiteni i Milanit, Leonardo Bonucci nuk e ka fshehur hidhërimin e humbjes në derbin 3-2 përballë Interit.

Transferta e bujshme e kuqezinjve kërkon të gjejë forcë për të lënë aps zhgënjimin, shkruan SYRI.net.

"Gjithmonë e vështirë për të gjetur fjalët në frontin e një zhgënjimi, por forcën për të besuar në qëllimet tona është ajo që na jep përsëri dëshirën për të vazhduar. Gjithmonë.”, ka shkruar Bonucci në Instagram.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>