LIVE/ Skënderbeu-Laçi, surprizë në Korçë, shokohen tifozët

LIVE/ Skënderbeu-Laçi, surprizë në Korçë, shokohen tifozët

18:22, 12/10/2017

Është duke u luajtur në Korçë sfida mes Skënderbeut dhe Laçit e vlefshme për javën e 5-t të Kategorisë Superiore.

Në minutën e 28-të ish-mbrojtësi brazilian i Skënderbeut, Ademir Soza, shkakton një autogol në portën kurbinase, pas krosimit të Xhejms. 1-0 për Skënderbeun.

Surpriza ndodh në të 59’, ku Lushkja shënon për Laçin dhe barazon rezultatin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>