VIDEO/ Portieri shqiptar godet me grusht gjatë ndeshjes futbollistin serb

VIDEO/ Portieri shqiptar godet me grusht gjatë ndeshjes futbollistin serb

18:07, 12/10/2017

Një episod i shëmtuar ndodhi në sfidën e sotme të Superligës që u luajt në Gjirokastër mes Luftëtarit dhe Kamzës, shkruan SYRI.net.

Portieri i gjirokastritëve, Miraka, goditi me grusht në bark sulmuesin serb të Kamzës, Racic. Gjyqtari e ndëshkon me të kuq, teksa akordon dhe penalltinë që më pas u ekzekutua saktë nga Racic, që i dha fitoren kamzalinjve.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>