VIDEO/ Skënderbeu-Laçi, lojtari i kurbinasve e dërgon topin në rrjetë

VIDEO/ Skënderbeu-Laçi, lojtari i kurbinasve e dërgon topin në rrjetë

17:42, 12/10/2017

Është duke u luajtur në Korçë sfida mes Skënderbeut dhe Laçit e vlefshme për javën e 5-t të Kategorisë Superiore.

Në minutën e 28-të ish-mbrojtësi brazilian i Skënderbeut, Ademir Soza, shkakton një autogol në portën kurbinase, pas krosimit të Xhejms. 1-0 për Skënderbeun.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>