VIDEO/ Penallti për Teutën, ja se çfarë bën Lena

VIDEO/ Penallti për Teutën, ja se çfarë bën Lena

17:28, 12/10/2017

Po luhet në “Niko Dovana” të Durrësit sfida e vlefshme për javën e 5-të të Superiores mes Teutës dhe Partizanit.

Në minutën e 17-të është Dosti që me një gjuajtje të saktë nga një goditje standarte kalon durrsakët në avantazh.

Në minutën e 24-t Teuta ka mundësinë më të mirë për të dyfishuar shifrat, por Nijas Lena gabon nga pika e bardhë e 11-metërshit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>