VIDEO/ Teuta-Partizani, supergol nga goditje standarte, e pabesueshme se kush shënon

VIDEO/ Teuta-Partizani, supergol nga goditje standarte, e pabesueshme se kush shënon

17:22, 12/10/2017

Po luhet në “Niko Dovana” të Durrësit sfida e vlefshme për javën e 5-të të Superiores mes Teutës dhe Partizanit.

Në minutën e 17-të është Dosti që me një gjuajtje të saktë nga një goditje standarte kalon durrsakët në avantazh.

Durrsakët kërkojnë të vazhdojnë paraqitjet e mira që kanë pasur këto javët e para, teksa gjenden në vendin e dytë me 7 pikë, ndërsa të kuqtë e Partizanit kërkojnë ende golin, por edhe fitoren e parë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>