VIDEO/ Përfundon ndeshja Lushnja-Kukësi. Ja rezultati...

VIDEO/ Përfundon ndeshja Lushnja-Kukësi. Ja rezultati...

16:01, 12/10/2017

Kanë përfunduar ndeshjet për javën e 5-të të Superligës shqiptare.

Kukësi arriti të fitojë 2-0 përballë Lushnjës, ndërsa golat për verilindorët i shënuan Sidrit Guri (58’) dhe Rauf Aliev (60’), shkruan SYRI.net.

Në krahun tjetër Kamza shënoi në minutat e fundit duke mposhtur 2-1 skuadrën e Luftëtarit.

Vllaznia nuk ka marrë më shumë se një pikë në përballjen ndaj Flamurtarit duke barazuar 1-1.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>