‘Çmendet’ moti! Hiqini rrobat e dimrit, ja çfarë na pret në fundjavë

‘Çmendet’ moti! Hiqini rrobat e dimrit, ja çfarë na pret në fundjavë

16:37, 14/09/2017

Nuk ka më reshje shiu, stuhi apo temperatura që ndoshta iu kanë bërë të nxirrni nga dollapët rrobat e dimrit.

Të paktën për fundjavën.

Kjo, pas sinoptikanët parashikojnë që fundjava do të jetë e kthjellët dhe me temperatura të larta, duke na sjellë edhe njëherë ditët verore kur tashmë jemi në mesin e shtatorit.

Bregu jugor në veçanti do të jetë shumë i favorshëm për plazh.

Kështu që pse jo, mund të planifikoni një fundjavë relaksi në bregdet.

/SYRI.net/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment