E frikshme ajo që po ndodh në Tiranë/ Shikoni fotot e realizuara nga Ralf Gjoni

E frikshme ajo që po ndodh në Tiranë/ Shikoni fotot e realizuara nga Ralf Gjoni

23:40, 12/08/2017

Jemi në orën 23.40 të natës dhe qielli në Tiranë është zbardhur nga rrufetë dhe vetëtimat.

Këto foto sapo janë realizuar nga Ralf Gjoni, dhe janë përcjellë për redaksinë e Syri.net. Pamja është e magjishme por dhe e frikshme njëkohësisht. Tirana po kalonte muaj pa asnjë milimeter shi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Bog13/08/2017 09:56

Ku punon ky Ralfi?

Vetting Rama13/08/2017 06:49

E cfare ka te frikshme ketu??? Futja kot, shkruaj kot! Sikur e ka shkrujt Premci.

Shto koment