VIDEO/ Ndërprisni pushimet, ja çfarë po ndodh në këto momente në 'Lalz' ...

VIDEO/ Ndërprisni pushimet, ja çfarë po ndodh në këto momente në 'Lalz' ...

14:23, 12/08/2017

Në kulmin e frekuentimit, si një nga vendet më të preferuara në bregdetin Adriatik, sot në mesditë pushimet në Gjirin e Lalzit janë bërë të pamundura. Deti “papritur” është trazuar dhe dallgë të mëdha kanë nisur të “zbarkojnë” në brigjet ku momentalisht gjenden mijëra pushues ditorë dhe të përhershëm. Por si të mos mjaftojnë vetëm dallgët, siç  mund ta shihni edhe kjo nga video ekskluzive që ka mbërritur në redaksinë e Syri.net, deti po nxjerr edhe pisllëqe të shumta. Uji është teje i ndotur dhe po njësoj po ndodh, edhe me rërën pranë detit.

Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment