Temperatura deri në 36°C, njihuni me parashikimin e motit për sot

Temperatura deri në 36°C, njihuni me parashikimin e motit për sot

08:00, 12/06/2024
A+ Aa A-

Ditën e mërkurë, 12 qershor 2024, vendi ynë do të jetë në ndikim të kushteve atmosferike të qendrueshme . Moti parashikohet të jetë me kthjellime dhe vranësira të cilat në orët e mesditës dhe kryesisht pasdite do të vijnë në shtim.

Era parashikohet të jetë nga kuadrati i jugut me shojetësi mesatare deri në 8/sek, e cila hera-herës në bregdet dhe lugina fiton shpejtësi deri në 10m/sek. Valëzimi në dete i forcës 1-2 ballë.

E Mërkurë 12 Qershor - Zbuloni çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Temperaturat parashikohen:
në zonat malore 14 deri 31°C
në zonat e ulëta 16 deri 36°C
në zonat bregdetare 18 deri 34°C

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco