Lajmi i fundit

Deklaratë e kryetarit të PD: Vendim i SIAC shton një kat në monumentin e korrupsionit dhe turpit të vendimit për përjashtimin e Sali Berishës

VIDEO/ Dashuri dhe borxhe, zgjidhet situata e vajzës së mashtruar

21:54, 24/05/2024
A+ Aa A-

 

Para një jave, një vajzë denoncoi ish-të dashurin me emrin Bledi, që i kishte përvetësuar një shumë parash nëpërmjet mashtrimit. 

Pavarësisht përpjekjeve tona, disa ditore, ai nuk i ktheu lekët, duke i nxjerrë vajzës lloj lloj justifikimesh....

Por pas transmetimit tek Piranjat e asaj çfarë ka ndodhur, Bledi më në fund ka reflektuar dhe ia ka kthyer të gjithë shumën vajzës.

Por jo gjithçka ka shkuar krejt mirë, sepse të bezdisur nga transmetimi i kësaj historie, familjarët e Bledit kanë reaguar ndaj vajzës dhe prindërve të saj.

Sidoqoftë, tashmë kjo i përket së shkuarës. Palët i kanë mbyllur të gjitha llogaritë që kishin pezull, dhe gjërat janë kthyer në normalitet.

EMISIONI I PLOTE: 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco