Kruja mbulohet nga mjegulla e trashë dhe e dendur, vështirësohet qarkullimi

08:26, 22/04/2024
A+ Aa A-

I gjithë rrethi i Krujës, që nga Thumana deri në afërsi të Vorës është zgjuar nën petkun e një mjegulle të dendur, e cila krijon mjaft vështirësi në lëvizje.

Dendësia e mjegullës është mjaft e madhe dhe shikueshmëria nuk është më shumë se pak metra.

Të gjithë personat që udhëtojnë nga veriu për në Rinas, Tiranë apo gjetkë dhe anasjelltas duhet të tregojnë kujdes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco