Reshje të dobëta dhe temperatura deri në 22 °C, parashikimi i motit për sot

Reshje të dobëta dhe temperatura deri në 22 °C, parashikimi i motit për sot

07:03, 03/03/2024
A+ Aa A-

Të dielën e 3 marsit, priten reshje të dobëta deri lokalisht mesatare në qarkun Korçë, në pjesën tjetër të qarqeve priten reshje të dobëta.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet: 13 / 21 °C , në vendet e ulëta: 12 / 22 °C dhe në vendet malore: 8 / 16 °C.

Era pritet të jetë e lehtë deri mesatare.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco