Parashikimi i motit për sot, 27 nëntor 2023

Parashikimi i motit për sot, 27 nëntor 2023

07:57, 27/11/2023
A+ Aa A-

Në vendin tonë moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira në pasdite me reshje shiu në perëndim dhe reshje bore në juglindje. Era do të fryjë me drejtim juglindje (SE) me shpejtësi 10-20 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 4-5 me lartësi vale 0,5-1,5 metër në det të hapur.

Temperaturat minimale dhe maksimale:

- Zonat malore      -7/4°C
- Zonat e ulëta       2/14°C
- Zonat bregdetare 6/14°C/ Sipas RTSH

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco