'PIRANJAT'/ Korçarja që dashuron Ramën

22:22, 09/06/2023
A+ Aa A-

“Piranjat” udhëtuan në vendin e ‘serenatave’ pasi atje takuan një vajzë të quajtur Anxhela, e cila ‘cushin’ e saj të përjetshëm ka kryeministrin tonë Edi Rama.

Le të ndjekim intervistën e saj dhe të kuptojmë më mirë përse kjo vajzë ka një dashuri kaq pasionante ndaj kryeministrit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco