Moti për sot, një ditë me diell

Moti për sot, një ditë me diell

08:15, 19/03/2023
A+ Aa A-

E diela do të ndikohet nga kushte atmosferike të qëndrueshme.

Moti parashikohet të jetë kryesisht i kthjellët e vranësira të pakta kalimtare përgjatë relieveve malore.

Era do të jetë nga kuadrati i veriut me shpejtësi 1-7m/sek, duke bërë që valëzimi në detet Adriatik dhe Jonë të jetë i forcës 1-2 ballë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco