Parashikimi i motit për ditën e diel

Parashikimi i motit për ditën e diel

23:45, 18/03/2023
A+ Aa A-

Përshëndetje nga SHMU!

Fundjava do të ndikohet nga kushte atmosferike të qendrueshme.

Moti parashikohet të jetë kryesisht i kthjellët e vranësira të pakta kalimtare përgjatë relieveve malore.

Era do të jetë nga kuadrati i veriut me shpejtësi 1-7m/sek, duke bërë që valëzimi në detet Adriatik dhe Jonë të jetë i forcës 1-2 ballë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco