VIDEO/ E reja dhunon në mënyrë makabre kotelen në Tiranë

VIDEO/ E reja dhunon në mënyrë makabre kotelen në Tiranë

19:31, 22/09/2022
A+ Aa A-

Nuk kanë fund keqtrajtimet e kafshëve në Shqipëri.

Rasti i fundit ka ndodhur vetëm një ditë më parë në Tiranë, ku kamerat e sigurisë së një pallati të ndodhur në "Stacionin e Trenit'' kanë filmuar një vajzë e cila si fillim përkëdhel dhe më pas dhunon më mënyrë makabre një kotele të vogël në shkallët e pallatit.

Videoja u bë menjëhere virale pas publikimit në faqet e kafshëdashësve nga ku kërkohet edhe denoncimi pranë adresës zyrtare të Policisë së Shtetit , dhe reagimi qytetar është i madh.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco