SuperOferta e DigitAlb për një SuperSezon, që sapo ka nisur...

SuperOferta e DigitAlb për një SuperSezon, që sapo ka nisur...

17:21, 11/08/2022
A+ Aa A-

Një supersezon fantastik sapo ka nisur në DigitAlb dhe si gjithmonë me superoferta, duke u dhënë mundësi të gjithëve të shikojnë e shijojnë programet e preferuara, bashkë me eventet sportive, që transmetohen LIVE dhe Ekskluzivisht vetëm në DigitAlb.

Cilat ekipe do të fitojnë në Angli, Spanjë, Gjermani, Francë, në UEFA Europa League apo Conference League? Brohorit Forca Shqipëria, goooool Kosova nga shtëpia sikur të jesh në stadium, sepse të gjitha mund t’i shikosh në DigitAlb, bashkë me të tjera kampionate e evente sportive, tani deri në -11.000 Lekë më lirë. Kursen jo pak dhe shikon vërtet shumë në DigitAlb Tokësor, Satelitor apo përmes internetit në TV, kudo në botë, me një super aplikacion, fare i thjeshtë për t’u instaluar, por me plot opsione dhe një katalog të mbushur plot e përplot me filma, sa do të duheshin vite të tëra t’i shikoje të gjithë.

Çfarë kërkon më shumë se kaq? E më lirë se kaq, po e po, me kanale të reja që janë shtuar në DigitAlb, shqiptare e ndërkombëtare, e me Top Channel e TV Klan, tashmë ekskluzive që i shikon vetëm në platformën DigitAlb. Sezoni i ri ka nisur, spektakolar e fantastik, me disa surpriza që nuk do të quheshin surprizë, nëse zbulohen që tani...

Çfarë po pret akoma? Çdo gjë e mirë e ka një fund dhe kjo superofertë sigurisht që nuk do të zgjasë shumë. DigitAlb ju fton të përfitoni në çdo pikë shitje kudo në Shqipëri e Kosovë, apo direkt nga telefoni me 2 klikime, nëpërmjet DigitAlb Online Unit në https://abonohu.digitalb.al/

Por kujdes, mos bini pre e mashtrimeve nga operatorë piratë që ofrojnë në mënyrë të paligjshme kanalet dhe programet e DigitAlb. Transmetimi i tyre, në mënyrë të vazhdueshme, goditet dhe ndërpritet nga autoritet përkatëse, duke e çuar dëm investimin tuaj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco