Parashikimi i motit për ditën e martë

Parashikimi i motit për ditën e martë

23:10, 06/12/2021
A+ Aa A-

Përshëndetje nga SHMU!

Java që presim përpara parashikohet një tjetër javë me reshje shiu e dëbore për vendin tonë, por përgjatë saj nuk do të mungojnë edhe ditët me diell.

Kushtet e paqëndrueshme atmosferike vijojnë edhe për ditën e Martë.

Moti parashikohet me vranësira mesatare deri të dendura shoqëruar me reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët dhe mesatar në formë shtrëngatash.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco