Edhe Llogaraja mbulohet nga borë e dendur, fshati pa energji elektrike

Edhe Llogaraja mbulohet nga borë e dendur, fshati pa energji elektrike

08:18, 30/11/2021
A+ Aa A-

Reshje dëbore ka pasur edhe në Llogara gjatë orëve të mbrëmjes dhe në orët e para . Temperaturat e ulëta kanë bërë që fshati turistik i Llogarasë të zgjohen në petkun e dëborës .

Rrugët janë të kalueshme pasi dy borëpastruese kanë punuar për hapjen e tyre. Ndërkohë prej dy ditësh, defektet  në linjat e tensionit kanë bërë që fshati Llogara të jetë pa energji elektrike, njofton gazetari i SYRI TV.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco