Parashikimi i motit për ditën e hënë

Parashikimi i motit për ditën e hënë

23:14, 17/10/2021
A+ Aa A-

Përshëndetje nga SHMU!

Java që presim përpara parashikohet një tjetër javë “tipike” e vjeshtës me mot me vranësira por edhe ditë me diell.

Në këtë mënyrë për ditën e nesërme ( e Hënë) moti parashikohet me vranësira mesatare dhe të dendura por edhe intervale të herëpashershme me diell. Në zonën e jugut reshje shiu të herëpashershme me intensitet deri mesatar ndërsa në zonën e qendrës reshjet me intensitet të ulët dhe kryesisht orët e drekës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco