Dalin nga materniteti 'Mbretëresha Geraldinë', tre bebet trinjake - FOTO

Dalin nga materniteti 'Mbretëresha Geraldinë', tre bebet trinjake - FOTO

09:46, 17/10/2021
A+ Aa A-

Tre bebe trinjake të familjes Sallaku kanë dalë nga materniteti “Mbretëresha Geraldinë” në Tiranë dhe shëndosh e mirë kanë shkuar në shtëpinë e tyre.

Emrat e tyre janë:Amal, Alfio dhe Amea.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco