Parashikimi i motit për sot, e diel, 17 tetor 2021

Parashikimi i motit për sot, e diel, 17 tetor 2021

07:00, 17/10/2021
A+ Aa A-

Moti të dielën do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare deri të dendura në Jug dhe Jug-lindje të pasuara nga reshje lokale. Era do të jetë me drejtim Veri-Perëndim me shpejtësi  8 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,5deri në 1.5 metër në det hapur.

Temperaturat do të jenë me rritje në mesditë.     

Temperaturat:

Zona malore        8/16°C
Zona e ulët          12/23°C
Zona bregdetare  14/22°C

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco