Merr flakë kabina elektrike te spitali Shefqet Ndroqi

Merr flakë kabina elektrike te spitali Shefqet Ndroqi

12:10, 15/10/2021
A+ Aa A-

Kabina elektrike te spitali Shefqet Ndroqi u përfshi nga flakët mesditën e sotme, por fatmirësisht zjarri nuk preku godinën.

 Flakët u vunë nën kontroll shpejt, ndërsa në vendngjarje kanë shkuar dy zjarrfikës dhe po punohet për normalizimin e situatës.

Për momentin nuk raportohet për persona të lënduar apo dëme.

Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit në kabinën elektrike, ndërsa Policia ka nisur hetimet.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco