'Vaksinohu, se po u shtrove në spital, portofolin dhe celulari i jepen gruas...' - Me humor nga Dr. Dasho

'Vaksinohu, se po u shtrove në spital, portofolin dhe celulari i jepen gruas...' - Me humor nga Dr. Dasho

14:48, 26/09/2021
A+ Aa A-

Ka ardhur sot me një mesazh krejt ndryshe për lexuesit e tij, Erion Dasho, eksperti i njohur i shëndetësisë. Më saktë, me tre mesazhe sa me humor dhe vërtetësi brenda, drejtuar si fillim….burrave!

1.

Promocion shëndetësor për burrat!

Kur shtrohesh në spital nga COVID-i, sendet personale si portofoli, karta e bankës, karta e kreditit dhe, mbi të gjitha, celulari i dorëzohen gruas. Bëhu i zgjuar! Vaksinohu sot!

 

2.

Historia e pandemisë sipas konspiracionistëve – Me foto.

Image

3.

Bill Gates: - Do të prodhojmë vaksina sa më shpejt dhe sa më lirë që të vaksinohen sa më shumë njerëz!

Njerëzit: - Jooooo! Do të na vendosin çipa në tru!!!

Elon Musk: - Kemi plan që për pak vjet të vendosim një çip në tru! 

Njerëzit: - Çfarë gjeniu!!!/ ar.sh/SYRI.NET

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco