Parashikimi/ Ja si do të jetë moti ditën e enjte

Parashikimi/ Ja si do të jetë moti ditën e enjte

23:10, 15/09/2021
A+ Aa A-

Përshëndetje nga SHMU!

Për ditën e enjte moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira të cilat në ekstremin veriore pritet të pasohen nga reshje lokale shiu. Era do të fryjë nga jugperëndimi-juglindja me shpejtëi mesatare 1 deri 7m/sek. Valëzimi në dete i forcës 1-2 ballë.

Temperaturat parashikohen:

zonat malore 12°C deri në 29°C

zonat e ulëta 13°C deri në 31°C

zonat bregdetare 14°C deri në 30°C

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco