Lajmi i fundit

SHMU: Parashikimi i motit për javën që vjen, kujdes të enjten

Parashikimi/ Ja si do të jetë moti ditën e mërkurë

Parashikimi/ Ja si do të jetë moti ditën e mërkurë

23:01, 14/09/2021
A+ Aa A-

Përshëndetje nga SHMU!
Dita ditës po ndihet prania e stinës së vjeshtës në mëngjes e në mbrëmje. Gjatë orëve të mesditës hera herës kuptojmë që vera ende nuk është shkëputur plotësisht. 
Po kështu do të ndodhë edhe këtë javë që sapo ka nisur. Moti përgjithësisht do të karakterizohet nga kthjellime e vranësira kalimtare kryesisht në zonat malore. 
Era do të ketë drejtim kryesor juglindje-veriperëndim ndërsa gjatë së premtes do të ketë kryesisht drejtim jugor. Valëzimi në dete i forcë 2 dhe 3 ballë.
Temperaturat do të pësojnë luhatje si më poshtë vijon.
Ju urojmë një javë të bukur!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco