VIDEO Kafe Shqeto/ Mjekët kundër konspiracionistëve

VIDEO Kafe Shqeto/ Mjekët kundër konspiracionistëve

14:54, 14/09/2021
A+ Aa A-

 Ditë më parë mjeku Skënder Brataj shkroi ndër të tjera në një postim në Facebook:  

‘’Në punën tonë i fusin hundët politikanët, gazetarët, konspiracionistët, injoranca, të ashtu quajturit mjek popullor abuzivë, mediat, prokuroria, gjykata etj! ‘’

Për të folur në lidhje me këtë deklaratë të Brataj ishin të ftuar në emisionin e mëngjesit “Kafe Shqeto’ psikiatria e njohur Arjana Rreli, avokati Altin Goxhaj dhe si dhe mjeku Skënder Brataj.

Ju ftojmë të ndiqni videon:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco