VIDEO/ Pamje dramatike, zjarret u afrohen banesave në Dukat

VIDEO/ Pamje dramatike, zjarret u afrohen banesave në Dukat

09:45, 03/08/2021
A+ Aa A-

Vazhdon situata dramatike në Vlorë për shkak të zjarreve.

Këtë herë pamjet tronditëse vijnë nga zona e Dukatit. Duket se situata nga zjarret atje është përkeqësuar.

Flakët kanë përfshirë faqen e malit dhe mund të rrezikojnë banesat.

Pamjet që vijnë nga SYRI TV nuk kanë nevojë për shumë koment.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco