Lajmi i fundit

'Çim Peka LIVE'/ 'Rikthimi' i Berishës dhe e ardhmja e PD

 Kursi i këmbimit valutor, 24 korrik 2021

Kursi i këmbimit valutor, 24 korrik 2021

08:22, 24/07/2021
A+ Aa A-

Kursi i këmbimit valutor, 24 korrik 2021 sipas Bankës së Shqipërisë.

Image

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco