Parashikimi/ Ja si do të jetë moti ditën e enjte

Parashikimi/ Ja si do të jetë moti ditën e enjte

22:44, 21/07/2021
A+ Aa A-

Përshëndetje nga SHMU!

Gjatë së mërkurës dhe të enjtes, përgjatë bregdetit era do të fitojë forcë hera herës e vrullshme duke u pasuar nga shtim i dallgëzimit 4 deri 5 ballë në brigjet e Jonit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco