OSHEE njofton: Ja zonat e Tiranës ku nesër do të ndërpritet energjia

OSHEE njofton: Ja zonat e Tiranës ku nesër do të ndërpritet energjia

16:16, 21/07/2021
A+ Aa A-

OSHEE njofton se nesër, në disa zona të Tiranës, do të ndërpritet energjia elektrike.

Sipas OSHEE-së, kjo vjen për shkak të konstruksionit të kabinave.

Zonat dhe oraret kur do të ndërpritet energjia:

Ndërsa nga ora 09:00-15:00 në rrugën “Taulantia”, rrugën “Kole Popa” dhe një pjesë në zonën e ish-Tregut Elektrik , një pjesë e pallateve pranë Ministrisë së Jashtme, po ashtu në bulevardin “Zhan Dark” dhe në rrugën “Kamëz-Valias, Kasall do të ketë stakim të energjisë. Gjithashtu edhe në rrugën “Agon” dhe në rrugën “Ention Frroku” do të ndërpritet energjia nga ora 10:00 deri në 16:00.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco