Lajmi i fundit

'Çim Peka LIVE'/ 'Rikthimi' i Berishës dhe e ardhmja e PD

Kursi i këmbimit valutor, 21 korrik 2021

Kursi i këmbimit valutor, 21 korrik 2021

08:46, 21/07/2021
A+ Aa A-

Kursi i këmbimit valutor,21 korrik 2021, sipas Bankës së Shqipërisë:

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco