Lajmi i fundit

Shuplaka e ODIHR: Përdorimi i administratës i dha PS-së një avantazh domethënës

Shëndeti Publik: Shmangni daljet gjatë orëve të nxehta, mbyllini dritaret

Shëndeti Publik: Shmangni daljet gjatë orëve të nxehta, mbyllini dritaret

09:53, 23/06/2021
A+ Aa A-

Instituti i Shëndetit Publik dha sot këshillat e radhës në kushtet kur temperaturat në Shqipëri sot pritet të arrijnë deri në 40 gradë Celcius dhe nesër, 41 gradë.

Shmangni daljet nga shtëpia gjatë orëve të nxehta, ishte këshilla e parë e Institutit.

 Image

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Sy dhe veshe23/06/2021 10:53

Pse ti mbyllim dritaret? Se nuk na e keni sqaruar titullin

Shto koment

Denonco