Nesër stakohet energjia në Tiranë, ja cilat zona nuk do kenë drita

Nesër stakohet energjia në Tiranë, ja cilat zona nuk do kenë drita

17:56, 18/06/2021
A+ Aa A-

OSHEE njofton se nesër do të stakohet energjia elektrike në disa zona të Tiranës.

Sipas njoftimit të OSHEE-së, nuk do kenë drita gjatë ditës së nesërme disa zona të kryeqytetit, të tilla si Zona pranë Depos së Ujit dhe rruga "Budi".

Ndërprerja e energjisë elektrike do të bëhet nga ora 09:00 deri në 16:00.

Njoftimi i OSHEE-së:

Përshëndetje

Stakim, 19 qershor

Në vijim të investimit për rikonstruksionin e kabinave, në datën 19 qershor gjatë intervalit kohor 09:00-16:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë:

Pjesërisht: Zona pranë  Depos së Ujit  dhe rruga "Budi"

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco