Lajmi i fundit

Vodhi paratë e sekuestruara, oficeri i forcës speciale vetëm ... pezullohet nga detyra

FOTO/ Java nis me lajme të mira, ja si do të jetë moti për të hënën

FOTO/ Java nis me lajme të mira, ja si do të jetë moti për të hënën

23:10, 16/05/2021
A+ Aa A-

Pas një fundjave me shira dhe temperatura të ulëta, ndryshe situata do të paraqitet të hënën. Moti i kthjellët do të mbizotërojë në vend me vranësira kalimtare përgjatë maleve, bën të ditur Shërbimi Meteorologjik Ushtarak.

Temperaturat të cilat pësuan rënie të dielën në mëngjes do të rriten ndjeshëm mesditën e së hënës si në foton e mëposhtme.

Era përgjithësisht do të fryjë nga kuadrati i jugut mesatare e hera herës e vrullshme në brigjet detare shoqëruar me valëzim të forcës 3 dhe 4 ballë.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco