Fundjava: diell, vranësira dhe reshje shiu

Fundjava: diell, vranësira dhe reshje shiu

07:33, 15/05/2021
A+ Aa A-

Shqipëria përgjatë  fundjavës parashikohet të ndikohet nga kushte të paqëndrueshme atmosferike, ku do të mbajë mot me diell, vranësira dhe reshje shiu.

Të shtunën do të mbajë mot me vranësira dhe reshje shiu. Temperaturat parashihet të lëvizin prej 14 deri në 16 °C.

Mot pjesërisht me re pritet të mbajë përgjatë ditës së diel. Temperaturat parashihet të lëvizin prej 12 deri në 21 °C./Motilokal.com

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco