Parashikimi/ Ja si do jetë moti për ditën e martë

Parashikimi/ Ja si do jetë moti për ditën e martë

23:08, 03/05/2021
A+ Aa A-

Kjo javë e parë e Majit parashikohet të jetë me tiparet e një pranvere të vërtetë.

E marta parashikohet me temperatura pak me te uleta se dita e hene, ndersa vranesirat do jene te pranishme.

Deri në mesjavë parashikohet mot me diell dhe alternime vranësirash.

Më tej qendrueshmëria do të ndërpritet pasi drejt vendit do të vijë një front me kohëzgjatje të shkurtër prej pasdites së të mërkurës e deri mesditen e së enjtes.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco