Vrasja në Elbasan, 15 persona të shoqëruar në komisariat, 18 gëzhoja u gjetën në...

Vrasja në Elbasan, 15 persona të shoqëruar në komisariat, 18 gëzhoja u gjetën në...

09:04, 22/04/2021
A+ Aa A-

Pas ngjarjes së rëndë ndodhur një ditë më parë në Elbasan ka patur dhe reagim nga ana e forcave të policisë.

15 persona janë shoqëruar deri më tani për vrasjen e Pjerin Xhuvanit, ditën e djeshme.

Në kërkim është shpallur Klement Xhaferri, ndërkohë që në vendin e ngjarjes Policia ka gjetur 18 gëzhoja plumbash të kalibrit 9 mm dhe 11 mm, shkruan balkanëeb.

Dyshohet se të shtënat kanë ardhur nga dy pistoleta të ndryshme, dhe se ngjarja është zhvilluar në pak sekonda.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco