Kreu i KQZ Celibashi thirrje të rinjve: Merrni pjesë në zgjedhje

Kreu i KQZ Celibashi thirrje të rinjve: Merrni pjesë në zgjedhje

12:53, 17/04/2021
A+ Aa A-

Këtë të shtunë Kryetari i Komisionin Qendror të Zgjedhjeve,  Ilirjan Celibashi, ju ka bërë thirrje të rinjve shqiptarë që të bëhen pjesë e procesit zgjedhor.

Nëpërmjet një postimi në “Twitter”, Celibashi shkruan se të rinjtë shqiptarë duhet të të angazhohen në proceset demokratike të vendit dhe të marrin pjesë në zgjedhjet parlamentare.

“Inkurajoj të rinjtë shqiptarë që të angazhohen në proceset demokratike të vendit dhe të marrin pjesë në zgjedhjet e datës 25 prill 202.”, shkruan Celibashi.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco