Parashikimi/ Ja si do të jetë moti ditën e enjte

Parashikimi/ Ja si do të jetë moti ditën e enjte

23:09, 03/03/2021
A+ Aa A-

Përshëndetje!

Vendin e pret një ditë tjetër e qendrueshme. Moti parashikohet i kthjellët me vranësira të pakta kalimtare kryesisht në relievet malore. Në orët e mëngjesit përgjatë zonave luginore prezencë mjegulline lokale. Era do të fryjë juglindje dhe veriperëndim e lehtë e përkohësisht mesatare në bregdet. Valëzimi i forcës 2-3 ballë.

Temperaturat parashikohen në:

zonat malore 0°C deri në 13°C

zonat e ulëta 4°C deri në 19°C

zonat bregdetare 5°C deri në 19°C

Ju urojmë një ditë të mbarë në vijim!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco