Vdekja tragjike e 27 vjeçares, në gjendje të rëndë edhe motra e saj

Vdekja tragjike e 27 vjeçares, në gjendje të rëndë edhe motra e saj

17:03, 03/03/2021
A+ Aa A-

Janë zbardhur detaje të reja nga lajmi tragjik i humbjes së jetës së një 27 vjeçare në qytetin e Beratit, si pasojë e Covid.

Ariola Sakollari Gjeçi, mësohet se kishte shkuar për t’ju shërbyer prindërve të saj në Berat, ku edhe është infektuar, duke humbur jetën në spitalin ‘Shefqet Ndroqi’

E reja raportohet se ka humbur jetën ditën e djeshme, ndërkohë që edhe e motra e saj është në gjendje të rëndë shëndetësore.

E reja që humbi jetën pritej që së shpejti të martohej dhe nuk vuante nga sëmundje shoqëruese.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco