Pamje të frikshme/ Shpërthen shtylla e tensionit të ulët në Librazhd

Pamje të frikshme/ Shpërthen shtylla e tensionit të ulët në Librazhd

21:01, 20/01/2021
A+ Aa A-

Një shtyllë e tensionit të ulët raportohet se është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në qytetin e Librazhdit.

Shkak për këtë shpërthim mendohet të jetë bërë një shkëndijë elektrike.

Siç shikohet edhe nga pamjet e siguruara në terren, shpërthimi ka qenë i frikshëm duke tronditur jo pak qytetin.

Problemi është rregulluar dhe fatmirësisht nuk ka pasur dëme materiale.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco